هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست ۲۶ لغایت ۲۹ شهریور ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
plusresetminus
اعلام آمادگی رسانه های داخلی و خارجی برای پوشش خبری گسترده نمایشگاه ایران پلاست
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، فرید دوستی مدیرنمایشگاه بین المللی ایران پلاست با بیان این که شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان برگزار کننده نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از تمام هلدینگ ها، شرکت ها انجمن ها، تشکل ها و صاحبان صنایع که ما را در برگزاری هفدهمین دوره این رویداد یاری کردند کمال تقدیر و تشکر را دارد گفت: موجب افتخار ما است که در نمایشگاه ایران پلاست فضایی فراهم شده است که در خدمت صنعتگران و فعالان صنعت پتروشیمی که مایه خود اتکایی و افتخار است باشیم.
دوستی افزود: در هفدهمین نمایشگاه ایران پلاست بیش از ۲۱۰ شرکت خارجی به همراه ۴۰ خبرنگار از ۱۵ رسانه بین المللی حضور دارند.
وی با اشاره به حضور ۴۰ خبرنگار خارجی برای پوشش رسانه ای تنها رویداد تخصصی صنعت پتروشیمی (نمایشگاه ایران پلاست) گفت: شرکت های خارجی حاضر در هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در فضایی به مساحت ۳۲۰۰ متر آخرین توانمندی ها، دانش و محصولات روز خود را به نمایش می گذارند.
رئیس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی افزود: بر اساس هماهنگی های انجام شده در ایام برگزاری نمایشگاه ایران پلاست، مشارکت کنندگان و شرکت های داخلی می توانند به منظور تبادل اظلاعات، بازاریابی و مذاکره مستقیم با شرکت های خارجی حاضر در این نمایشگاه از امکانات و فضاهای ایجاد شده از سوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی به صورت B۲B استفاده کنند.
دوستی تصریح کرد: بیش از ۷۰ هزار مترمربع در اختیار شرکت های حاضر دراین نمایشگاه قرار گرفته است وبیش از ۲۱۰ شرکت خارجی در نمایشگاه امسال مشارکت دارند و ۵۶۰ شرکت داخلی نیز در این رویداد بزرگ نمایشگاهی حضور خواهند داشت.
هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست ۲۶ لغایت ۲۹ شهریور ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdciqvaz.t1au52bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما