مدیر کارخانه شرکت میلان پلاست اظهار کرد: ایران پلاست به یافتن مشتریان خارجی کمک می کند. شرکت ما محصولات خود را به کشورهایی مانند عراق، افغانستان، ترکیه، پاکستان و امارات صادر می کند.
plusresetminus
کشورهای همسایه بازار مطمئن صنایع پایین دستی
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، امیرحسام خلیلی میلانی مدیر کارخانه شرکت میلان پلاست با بیان این که در همه دوره های نمایشگاه ایران پلاست حضور داشته اند، این نمایشگاه را یک رویداد خوب توصیف کرد.
وی هدف از مشارکت در نمایشگاه را دیدار با مشتریان عنوان کرد و گفت: بیشتر مشتریان ما شرکتی هستند و هدف مهمتر از این حضور، برندینگ شرکت است. در کنار این موارد آشنایی با مشتریان جدید هم اتفاق می افتد.
میلانی اظهار کرد: ایران پلاست به یافتن مشتریان خارجی هم کمک می کند. شرکت ما محصولات خود را به کشورهایی مانند عراق، افغانستان، ترکیه، پاکستان و امارات صادر می کند.
شرکت میلان پلاست تولیدکننده محصولاتی در زمینه بسته بندی آرایشی، بهداشتی و غذایی است که به سفارش مشتریان قالب های مورد نظر را تولید می کنند. به گفته میلانی در ایران پلاست هر چند از محصول جدیدی رونمایی نمی کنند اما سفارش های جدید را از مشتریان دریافت می کنند.
مدیر عامل شرکت میلان پلاست با اشاره به ضرورت گشودن درهای توسعه در روابط تجاری گفت: در حال حاضر شاهد هستیم در نمایشگاه های منطقه ای، کشورهای خارجی بیشتری حضور دارند که باید ایران پلاست هم در این بخش تقویت شود.
هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست با رویکرد توسعه تکمیل زنجیره ارزش، حمایت از تولید ملی و رونق ساخت داخل از ۲۶ تا ۲۹ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdcf1cdy.w6dxcagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما