دکتر حسن وفایی، مديرعامل جديد شركت پتروشيمی خارگ صبح امروز سه شنبه چهارم مهرماه ۱۴۰۲ بهمراه تعدادی از اعضای هیات مدیره و پرسنل جدید وارد فرودگاه شهداى خارگ شد و مورد استقبال روسا و معاونين مجتمع نیز قرار گرفت.
plusresetminus
مدیرعامل جدید پتروشیمی خارگ وارد جزیره شد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، مدیرعامل پتروشیمی خارگ در ابتدای ورودش با شهدای جزیره و شهدای گمنام خارگ تجدید میثاق کرد سپس به ديدار امام جمعه و نماينده ولى فقيه در اين جزيره رفت و با وی نيز ديدار و گفتگو نمود.
 دیدار مدیرعامل جدید و هیات مدیره پتروشیمی خارک با مسولین
مدیرعامل جدید و اعضای هیات مدیره پتروشیمی خارک( دکتر راد افزون، رییس هیات مدیره، دکتر وفایی نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل و مهندس اسحاقی عضو هیات مدیره) همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور در دفتر امام جمعه خارک به همراه جمعی از مدیران با وی دیدار کردند.
حجت الاسلام کارگر در این دیدار ضمن تبریک و خیر مقدم به دکتر حسن وفایی مدیر عامل جدید پتروشیمی خارک و اعضای هیات مدیره و مدیران برای وی در این مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرده و خواستار توجه بیشتر پتروشیمی خارک به مسایل فرهنگی و آموزشی در این جزیره از ناحیه مسئؤلیت اجتماعی شد.
در ادامه دکتر وفایی ضمن پراهمیت دانستن رهنمودهای امام جمعه خارک عنوان کرد؛ در ابتدای کار وظیفه خود دانستم که خدمت شما برسیم و از رهنمودهای ارزشمند شما استفاده کنیم.
 وی افزود: پتروشیمی خارک در کنار مردم جزیره است و وظیفه خود میدانیم که در راستای مسئولیت های اجتماعی به مسائل فرهنگی و آموزشی توجه ویژه ای داشته باشیم.
مدیرعامل پتروشیمی خارک در پایان با ابراز امیدواری در دوره جدید افزود، با هماهنگی بیشتر هیات مدیره به کارها سرعت بخشیده و کارهای معطل مانده را ساماندهی خواهیم کرد.
مقرر شد وى از كليه واحدهاى بهره بردارى، فنى، سايت هاى مختلف، پروژه هاى در دست اجراء و پروژه هاى خاتمه يافته بازديد بعمل آورد.
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdcjvyev.uqevazsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما