نوسانات قیمتی در بین خودروهای وارداتی کماکان بالا است؛ در بین خودروهای وارداتی بی ام و مدل سری ۲ اکتیوتورر در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۱۴ درصد گران شده است و به قیمت یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان رسیده است.
plusresetminus
خودروهای وارداتی گران شدند / آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار + جدول
به گزارش عصرگمرک به نقل از خبرآنلاین، در ۲۴ ساعت گذشته در حالی که نوسانات قیمتی در بین خودروهای داخلی به حداقل رسیده است خودروهای وارداتی کماکان در حال پیشروی هستند.
در ۲۴ ساعت گذشته خودروهای گروه پراید و پژو از نوسانات قیمتی در امان ماندند و در بین دیگر خودروهای موجود در بازار دنا پلاس توربو اتوماتیک امروز ۰.۸۵ درصد گران شده است و به قیمت ۴۶۸ میلیون تومان رسیده است و دنا پلاس دنده ای ساده نیز در این مدت ۰.۶۰ درصد گران شده است و ۳۳۲ میلیون تومان قیمت خورده است.
دیگر خودروهای داخلی موجود در بازار امروز نوسانات قیمتی را تجربه نکرده اند؛ طبق آخرین گزارش های اعلام شده در حال حاضر پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل سال ۲۲۵ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۳۹۹ آن نیز امروز ۲۱۲ میلیون تومان قیمت خورده است و پراید ۱۳۱ و ۱۱۱ نیز امروز به ترتیب ۱۲۶ و ۱۳۹ میلیون تومان قیمت خورده اند.
قیمت روز خودروهای داخلی در جدول زیر آمده است:
خودروها وارداتی گران شدند/آخرین قیمت خودروهای داخلی
نوسانات قیمتی در بین خودروهای وارداتی اما کماکان بالا است؛ در بین خودروهای وارداتی بی ام و مدل سری ۲ اکتیوتورر در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۱۴ درصد گران شده است و به قیمت یک میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان رسیده است و در بین خودروهای برلیانس نیز مدل h۳۲۰ اتوماتیک آن ۰.۹۸ درصد گران شده است و به قیمت ۴۰۸ میلیون تومان رسیده است و مدل دنده ای آن نیز در این مدت ۰.۹۰ درصد گران شده است و به قیمت ۳۳۳ میلیون تومان رسیده است و برلیانس h۳۳۰ اتوماتیک نیز در این مدت ۰.۹۶ درصد گران شده است و به قیمت ۴۱۶ میلیون تومان رسیده است.
 
https://naftara.ir/vdcf.1dyiw6d00giaw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما