فروش خودروهای جدید در انگلیس ۲۹.۵ درصد کاهش یافته و به کمترین میزان خود از ژوئیه ۱۹۹۸ رسیده است.
plusresetminus
فروش خودرو در انگلیس به کمترین میزان طی ۲۳ سال گذشته رسید
به گزارش نفت آرا، به گفته یک نهاد صنعتی، فروش خودروهای جدید در انگلیس ۲۹٫۵ درصد کاهش یافته و به کمترین میزان خود از ژوئیه ۱۹۹۸ رسیده است.
اگرچه ژوئیه ۲۰۲۰ اولین ماهی بود که نمایندگی های خودروسازی در سراسر بریتانیا پس از دوران قرنطینه بازگشایی شدند و فروش تقویت شد، اما امسال این صنعت با کمبود تراشه های نیمه رسانا و محدودیت های شدید قرنطینه روبرو شد.
با افزایش موارد ابتلا به کرونا در ماه گذشته، صدها هزار نفر توسط اپلیکیشن ردیابی تماس خدمات بهداشت ملی انگلیس شناسایی شدند و به مدت ۱۰ روز خود را قرنطینه کردند، اگرچه اکنون برای کاهش تعداد تماس ها این اپلیکیشن اکنون اصلاح شده است.
بر اساس گزارش انجمن تولید کنندگان و بازرگانان خودروی انگلیس (SMMT)، در مجموع فروش ۱۲۳۲۹۶ دستگاه خودرو در ماه ژوئیه ثبت شد. این انجمن پیش بینی خود را برای فروش سالانه به حدود ۱٫۸۲ میلیون دستگاه کاهش داده است.
مایک هاوز، مدیر اجرایی انجمن تولید کنندگان و بازرگانان خودروی انگلیس، طی اظهاراتی گفت: در چند هفته آینده تغییراتی در سیاست های قرنطینه ایجاد می شود که امیدوارم به تمام شرکت های فعال در این صنعت که با مشکل غیبت کارکنان خود مواجه هستند، کمک کند.
هاوز افزود: اما کمبود نیمه رسانا به احتمال زیاد حداقل تا پایان امسال ادامه خواهد داشت.
 
https://naftara.ir/vdcj.hevfuqetisfzu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما