مدیر ارشد اجرایی کامرزبانک گفت: «ما نباید خودمان را فریب دهیم؛ به علت تحریم‌های روسیه احتمالا تعداد ورشکستگی‌ ها در بازارهای ما افزایش می یابد».
plusresetminus
آلمان به علت تحریم‌های روسیه با موجی از ورشکستگی مواجه می‌شود
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، مانفرد نوف، مدیر ارشد اجرایی کامرزبانک گفت، آلمان به علت تحریم های روسیه با موجی از ورشکستگی مواجه خواهد شد.
نوف به روزنامه «هندلز بلات» آلمان گفت: «تامین انرژی آلمان در معرض خطر قرار دارد، زنجیره تامین در حال درهم شکستن است، ما نرخ تورم بالایی داریم.»
به گفته این مدیر اجرایی، تقریبا یک سوم تجارت خارجی آلمان تحت تاثیر قرار گرفته است و شرکت ها را مجبور می کند تا موضوعات پیچیده از جمله افزایش قیمت کالاها و تنگناهای زنجیره تامین را با مشتریان حل کند.
نوف اضافه کرد: «ما نباید خودمان را فریب دهیم: احتمالا تعداد ورشکستگی‌  ها در بازارهای ما افزایش می ‌یابد و به تبع آن میزان ریسک بانک ‌ها نیز بیشتر می شود».
جوزپ بورل، مسئول ارشد سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز جمعه گفت: در صورتی که کشورهای عضو اتحادیه اروپا نتوانند تا پایان هفته در مورد تحریم نفت روسیه به توافقی برسند، وزاری خارجی این اتحادیه در این هفته نشست برگزار خواهند کرد.
بروکسل اوایل این هفته، طرح هایی برای تحریم نفتی روسیه ارائه داد.  برخی از کشورهای اتحادیه اروپا از جمله مجارستان، اسلواکی و چک به دنبال معافیت از این طرح هستند.
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdci.vapct1appbc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما