«شرکت دانش‌بنیان توس پیوند» متعلق به صندوق‌های بازنشستگی نفت توانست کمتر از یکسال ۳۰ قطعه درخواست شده از سوی صنایع انرژی را برای نخستین بار در داخل طراحی، تولید و دریافت استاندارد کند.
plusresetminus
ساخت ۳۰ قطعه دانش‌پایه در کمتر از یکسال با حمایت صندوق بازنشستگی نفت
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، به نقل از صندوق بازنشستگی صنعت نفت، یکی از بزرگ‌ترین تجهیزات کاربردی حوزه انرژی که برای نخستین بار در کشور از سوی شرکت دانش‌بنیان توس پیوند (متعلق به حوزه سرمایه‌گذاری صندوق‌های بازنشستگی نفت) طراحی و ساخته شده است و چهارشنبه هفته گذشته (۲۵ خردادماه) با حضور عبدالحسین بیات، رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت رونمایی شد.
در حاشیه این آئین از خط تولید شرکت دانش‌بنیان توس پیوند واقع در مشهد مقدس نیز بازدید شد.
رئیس هیئت‌رئیسه صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت پس از این برنامه در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: «شرکت دانش‌بنیان توس پیوند متعلق به صندوق‌های بازنشستگی نفت توانست در کمتر از یکسال ۳۰ قطعه درخواست شده از سوی صنایع انرژی را برای نخستین بار در داخل طراحی، تولید و اخذ استاندارد کند. این گروه تا پایان سال ۱۴۰۱ هم برنامه ساخت ۱۲ محصول دانش پایه دیگر را در دستور کار دارد. این فقط یک شرکت دانش بنیان صندوق نفت است که با تفکرِ "ایران قوی" به همت جوانان نخبه‌ی ایرانی نیازهای دانش بنیان صنایع کشور را تأمین می‌کنند.»
انتهای پیام/.
 
https://naftara.ir/vdce.e8xbjh8of9bij.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما