نماینده مردم بهشهر، گلوگاه و نکا در مجلس پتروشیمی میانکاله را از مصوبات دولت قبلی دانست و گفت: دولت سیزدهم این مطالبه مردم را به رسمیت بشناسد.
plusresetminus
دولت مصوبه پتروشیمی مازندران را به رسمیت بشناسد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، غلامرضا شریعتی در واکنش به اظهارات رئیس سازمان حفاظت محیط زیست مبنی بر بسته شدن پرونده پتروشیمی میانکاله با این پرسش که ضمانت اجرایی مصوبات دولت چیست، گفت: اگر اعضای هیئت دولت حرمت مصوبات را نگه ندارند، از دیگران چه انتظاری باید داشت.
وی با بیان اینکه تا زمانی مصوبه هیئت وزیران ابطال نشود هیچ مرجعی در دولت به تنهایی حق ابطال آن را ندارد، گفت: دولت کنونی باید حق مردم مازندران مبنی بر داشتن پتروشیمی را به رسمیت بشناسد.
وی همچنین با اشاره به محرومیت های شرق مازندران در حوزه راه و شهرسازی خواستار ایجاد اداره مستقل راه و شهرسازی در نکا شد و گفت: همچنین جاده بهشهر - زاغمر - نکا و نیروگاه شهید سلیمی پرخطر و ناایمن است و هربار شاهد تصافات مرگباری در آن هستیم.
شریعتی در گفتگو با بازار ادامه داد: قدمت این جاده بالاست و انتظار داریم نسبت به تعریض و مرمت آن برای کاهش خسارت و تلفات اقدام شود.
وی با اشاره به افزایش قیمت کالاهای اساسی گفت: هر روز شاهد افزایش قیمت کالاهای مختلف هستیم و کسی پاسخگوی این افزایش قیمت ها نیست و قیمت نان در مازندران افزایش قابل ملاحظه ای داشته و سبب نگرانی مردم شده است.
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdce.o8ebjh8nn9bij.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما