مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از تصویب خریداری ۶ دکل جدید در هیئت‌مدیره شرکت ملی نفت خبر داد و گفت: بر این اساس سه دکل دریایی و سه دکل خشکی به ناوگان عملیاتی شرکت ملی حفاری اضافه می‌شود که امکان حضور دوباره و قدرتمند ملی حفاری در خلیج فارس را فراهم می‌کند.
plusresetminus
۶ دکل جدید به ناوگان شرکت ملی حفاری اضافه می‌شود/ ضرورت تهیه سند تحول ملی حفاری
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، به نقل از شرکت ملی نفت ایران، محسن خجسته‌مهر در حاشیه بازدید از شرکت ملی حفاری و نشست با مدیران ارشد این شرکت گفت: وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران نگاه حمایتی به شرکت ملی حفاری دارند و این شرکت نقش حیاتی و مهم در زنجیره ارزش تولید ایفا می‌کند.
وی با اشاره به توافق‌نامه شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و ملی حفاری به ارزش یک میلیارد دلار تصریح کرد: با توجه به ضرورت بازسازی و تعمیرات، ۲۰۰ میلیون دلار برای بازسازی ناوگان حفاری این شرکت اختصاص داده شده است.
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اینکه ضرورت دارد سند تحول شرکت ملی حفاری تهیه و ارائه شود، گفت: نگاه وزیر نفت و هیئت‌مدیره شرکت ملی نفت، حمایت ویژه از این شرکت است و در این مسیر ضرورت دارد افزایش بهره‌وری و راندمان کاری در ملی حفاری مورد توجه ویژه قرار گیرد.
بر اساس این گزارش، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با هدف بررسی ناوگان عملیاتی و برنامه های شرکت ملی حفاری ایران و نشست با مدیران شرکت‌های نفتی مستقر در خوزستان سفری یک روزه به اهواز داشت.
انتهای پیام/. 
https://naftara.ir/vdcj.aeifuqe8xsfzu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما