کاندیدای معرفی شده از سوی وزارت نفت موفق به احراز سمت ریاست اداره اقتصاد و برآورد انرژی دبیرخانه مجمع صادرکننده گاز(جی یی سی اف) شد.
plusresetminus
موفقیت ایران در احراز سمت کلیدی در مجمع کشورهای صادر کننده گاز
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، نمایندگان کشورهای عضو در هیات اجرایی بیست و چهارمین اجلاس مجمع کشورهای صادر کننده گاز (جی یی سی اف) در سومین روز این نشست پس از مصاحبه با کاندیداهای واجد شرایط،  محمد امین نادریان، کاندید کشورمان را برای این پست مهم با رای بالا انتخاب کردند.
نادریان برای دو دوره سه ساله به مجمع کشورهای صادر کننده گاز در دوحه قطر اعزام می شود.
وی دانش آموخته دکتری اقتصاد انرژی در دانشگاه علامه طباطبانی است و تجربه عملی و درخشانی در مدل سازی با داده های کلان دارد.
این موفقیت در دیپلماسی انرژی وزارت نفت مرهون کفایت علمی و تخصصی کاندید کشورمان و همچنین تدوین راهبرد موثر و رایزنی موفق و بهره برداری از ظرفیتهای مختلف دیپلماسی کشور توسط همکاران امور اوپک و روابط با مجامع انرژی است.
بنا بر این گزارش دبیرکل مجمع، محمد حامل و اعضای هیات اجرایی نیز این موفقیت را به نماینده جمهوری اسلامی ایران در هیات اجرائی مجمع تبریک گفتند.
بیست و چهارمین اجلاس هیات اجرایی مجمع کشورهای صادر کننده گاز (جی یی سی اف) در تاریخ ۷-۵ مهر سال جاری در دوحه قطر برگزار شد.
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdci.wawct1ap5bc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما