معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری در عملیات حفاری گفت: ۴۵ حلقه چاه نفت و گاز، نیمه نخست امسال در مناطق خشکی و دریایی کشور، با تلاش حفار مردان این شرکت، حفر و تکمیل شد که نسبت به مدت مشابه پارسال ۹ حلقه بیشتر است.
plusresetminus
حفر و تکمیل ۴۵ حلقه چاه نفت و گاز
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، مسعود افشار بیان کرد: از این تعداد چاه، سه حلقه توسعه‌ای، چهار حلقه اکتشافی و ۳۸ حلقه تعمیری بوده است‌. 
وی افزود: از شمار چاه های حفر شده ۳۴ حلقه در گستره عملیاتی  شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، ۶ حلقه در شرکت نفت فلات قاره، یک حلقه در شرکت مهندسی و توسعه نفت، یک حلقه در قالب پروژه و سه حلقه در اجرای طرح های مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفاری و تکمیل شد. 
افشار ادامه داد: در این مدت  ۳۹ هزار  و ۶۹۰ متر حفاری با کاربست دکل های خشکی و دریایی ناوگان شرکت به ثبت رسید که این رقم هفت هزار و ۱۲۹ متر در قیاس با مدت مشابه پارسال افزایش دارد.
معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری با بیان اینکه این شرکت ۷۲ دستگاه حفاری خشکی و دریایی در تملک  دارد که تعدادی در برنامه بازسازی و نوسازی و یا جایگزین هستند گفت: هم اکنون ۹ دکل حفاری خشکی در حال جابجایی در مناطق عملیاتی است.
 شرکت ملی حفاری ایران در سال ۱۳۵۸ به عنوان یک شرکت تابعه از شرکت ملی نفت ایران تاسیس شد. دفتر مرکزی شرکت ملی حفاری ایران در شهر اهواز قرار دارد.
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdce.p8nbjh8xo9bij.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما