مراسم معارفه "مهندس افشین کیانی سرپرست شرکت پالایش گاز یادآوران خلیج فارس" در سایت ان جی ال ۳۲۰۰ جفیر برگزار شد.
plusresetminus
آغاز توليد واحد بخار در يادآوران تا يك ماه ديگر
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، در این مراسم که با حضور "مهندس نشان زاده معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کار شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس" ، “دکتر مهدی سیفی رئیس هیأت مدیره“ و جمعي از مديران شركت برگزار شد، از زحمات و تلاشهای "مهندس دلجوان قدرتي" مدیرعامل سابق شرکت پالایش گاز یادآوران خلیج فارس قدردانی گرديد.
"افشین کیانی" بیش از این سرپرست شركت پتروشیمی اروند بوده است.
 در اين مراسم اعلام شد با پيگيري‌هاي مستمر و پس از گذشت هشت سال از آغاز طرح واحد بخار (بویلر)، تا یک ماه دیگر تولید بخار در شرکت پالایش گاز یادآوران آغاز می‌شود.
همچنین پس از هفت سال بلاتکلیفی و انتظار، کمپرسور‌های واحد انتقال گاز متان به شبکه سراسری و کمپرسورهای افزایش فشار واحد فرایندی، وارد سایت شده و به زودی به بهره‌برداری می‌رسند.
 مهندس نشان زاده  در مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید شرکت پالایش گاز یادآوران با اشاره به اهتمام مدیران جدید شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس برای راه‌اندازی فاز یک پالایشگاه گاز یادآوران پس از ۱۰ سال تأخیر گفت: به منظور اتمام طرح‌های در دست اجرا در شرکت‌های تابعه، مدیران، پیمانکاران، وندور‌ها و... بايد از همه ظرفیت ها و پتانسیل ها استفاده کنند.
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdcg.w93rak9z3pr4a.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما