روز گذشته طی مراسم باشکوهی ساختمان مرکزی انجمن قیر ایران با حضور تولیدکنندگان و صادرکنندگان قیر کشور افتتاح گردید.
plusresetminus
افتتاح دفتر مرکزی انجمن قیر ایران
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، در این مراسم، داود محمدی رئیس هیئت مدیره انجمن ضمن خیرمقدم به میهمانان و مدعوین، از مشارکت ۲۱ نفر از اعضاء در خرید ساختمان تقدیر و تشکر نمود.
در ادامه برنامه مهمان ویژه دکتر سید احمد رسولی نژاد رئیس مجمع نمایندگان تهران و عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی طی سخنان مبسوطی ضمن اعلام حمایت مجلس از تولیدکنندگان بر آمادگی حل مشکلات فعالان صنعت قیر تاکید نموده  و پیشنهاد دادند بمنظور ارائه‌ توانمندی ،خدمات و انعکاس مشکلات صنعت قیر، انجمن قیر ایران در نمایشگاه  روابط عمومی مجلس حضور یابند.
در خلال حضور دکتر رسولی نژاد، سید حامد حسینی رئیس جدید کمیسیون قیر اتحادیه اپکس ضمن تشریح مشکلات ایجاد شده در خصوص قانون عدم استرداد مالیات بر ارزش افزوده صادرات قیر، خواستار توجه مجلس شورای اسلامی به عوارض این تصمیم در شرایطی که هشت ماه از سال سپری شده، گردید.
در ادامه مراسم، مهمان دیگر این مراسم  دکتر سید حمید حسینی رئیس هیئت مدیره اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت گاز و پتروشیمی ضمن تشکر از فعالیت های انجمن  در معرفی وحل مشکلات صنعت قیر  در خصوص نقش تشکل ها در یاری رساندن به دولت و انعکاس دقیق مشکلات بیاناتی را ایراد نمودند.
وی در ادامه، حضور اتحادیه و انجمن در کنار هم را از عوامل موفقیت صنعت قیر نام برد. همچنین در پایان مراسم از مشارکت کنندگان در امر خرید ساختمان قدردانی ویژه بعمل آمد.
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdch.xn-t23nvqftd2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما