عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: امسال نیز تامین قیر دستگاه‌های اجرایی و راه‌های کشور، با تاخیر انجام شد.
plusresetminus
تاخیر وزارت نفت در تامین قیر راه‌های کشور
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، اقبال شاکری با طرح این سوال که مشخص نیست چرا موضوع تامین قیر در زمان خودش به نتیجه نمی‌رسد و در اختیار دستگاه‌های اجرایی قرار نمی‌گیرد؟، گفت: امسال با عقب افتادگی در این زمینه مواجه شدیم، اما مشکلات تحویل قیر در سال گذشته را برطرف کردیم.
وی با بیان این که مجلس اجازه استفاده از حواله‌های سال گذشته تا شهریور امسال را تمدید کرده است، افزود: اکنون حواله‌های قیر صادر شده که دستگاه‌های اجرایی بتوانند آن را تحویل بگیرند، اما زمان فعلی، زمانی است که مهلت کار در برخی استان‌ها گذشته است.
این نماینده مردم در مجلس بیان کرد: امیدوارم برای تامین قیر در سال آینده، از اسفند امسال اقدام کنیم تا قیر در فصل کاری، در اختیار دستگاه‌های اجرایی قرار بگیرد و زمان شش ماهه تابستان را از دست ندهیم.
وی همچنین با بیان این که قانون به طور دقیق، محل مصرف قیر را مشخص کرده، تاکید کرد: دستگاه‌های نظارتی گاهی بیان می‌کنند که در استفاده از حواله‌های قیر، اشکالاتی به وجود می‌آید که باید برای رفع آن، سیستمی را راه اندازی کنند که مطمئن شویم، قیر برای معبر، جاده یا بزرگراه مشخص شده است و صرف بدهی دستگاه‌ها نمی‌شود.
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdcj.xemfuqeyosfzu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما