مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران از فرآورش حداکثری گاز در روزهای سرد ۱۴۰۱ و آمادگی کامل صنعت نفت برای تولید پایدار در زمستان امسال خبر داد.
plusresetminus
فرآورش حداکثری گاز در روزهای سرد ۱۴۰۱
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، احمد زمانی در نشست مجید چگنی، مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با مدیرعامل و مدیران پالایشگاه‌های پارس جنوبی گفت: این مجتمع گازی با انجام برنامه‌ریزی‌های دقیق و منسجم و اقدام‌های شاخص برای فرآورش حداکثری گاز در فصل زمستان تلاش می‌کند. وی افزود: تولید پایدار و مستمری که اکنون در مجتمع گاز پارس جنوبی رقم خورده با همت و جانفشانی متخصصان و کارکنان این مجموعه حاصل شده است و امیدواریم بتوانیم در سایه همدلی و کار گروهی، گام‌هایی بزرگ‌تر را در مسیر خدمت به جامعه و رونق کشور برداریم.
مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز با اشاره به جایگاه ارزشمند مجتمع گاز پارس جنوبی در عزت و سربلندی کشور تصریح کرد: پارسال توانستیم از تنگناها و مشکلات تولید، با سربلندی عبور کنیم و امسال نیز با انجام عملیات تعمیرات اساسی بسیار مطلوب و همت و پایمردی متخصصان و کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی و دیگر پالایشگاه‌های گازی کشور می‌توانیم مسیر شکوه و افتخار را ادامه دهیم.
زمانی یادآور شد: یکی از اهداف ما این است که نگذاریم نقشه‌های شوم دشمن در مسیر تولید پایدار گاز و محصولات جانبی دچار مشکل شود و دشمن تاکنون در این حوزه شکست خورده است و در آینده هم با همت و شجاعت کارکنان این مسیر درخشان ادامه دارد.
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdcd.9092yt0zza26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما