معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: تعلل و تاخیر در خصوص پرداخت حقوق و مطالبات کارگران از جانب مدیران شرکت‌ها و پیمانکاران عسلویه پذیرفتنی نیست.
plusresetminus
تاخیر در پرداخت حقوق کارگران عسلویه پذیرفتنی نیست
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، اکبر پورات صبح سه‌شنبه  ۱۵ آذر در نشست با مدیران فازهای پارس جنوبی و پتروشیمی‌های مستقر در استان و نمایندگان کارگری در شهرستان عسلویه اظهار کرد: کارگران سرمایه اصلی جمهوری اسلامی به شمار می‌روند، که باید توجه ویژه‌ای به آن‌ها شود.
وی تصریح کرد: با رصد کامل و رسیدگی به مسائل و مشکلات کارگران زحمتکش، همه ما در برابر صیانت از جامعه کارگری مسئولیت داریم. در همین راستا به هر طریق ممکن، پیمانکاران موظف به پرداخت مطالبات کارگران هستند و باید بازرسی‌های ایمنی و محیط کارگری به‌طور کامل و مستمر انجام شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به وضعیت کمپ‌های کارگری، سرویس‌های ایاب و ذهاب کارگران و رعایت اصول ایمنی در کارگاه‌ها، گفت: همچنین تعلل و تاخیر در خصوص پرداخت حقوق و مطالبات کارگران از جانب مدیران شرکت‌ها و پیمانکاران پذیرفتنی نیست.
پورات همچنین از مدیران فازهای پارس جنوبی، پتروشیمی و شرکت‌های مستقر در استان به دلیل اقدامات خوب و جهادی در بحث تولید و حمایت از کارگران تشکر کرد و افزود: در جنگ اقتصادی که در حال حاضر قرار داریم، تولید و عملیات دو تکیه‌گاه در فازهای پارس جنوبی و پتروشیمی‌ها هستند و در این بخش مدیران و کارکنان این حوزه در پارس جنوبی از جان مایه گذاشتند.
در پایان این نشست از تعدادی مدیران پتروشیمی‌ها که در بخش تولید، اقدامات جهادی و همکاری در تامین امنیت فضای کار و کارگری نقش به سزایی داشتند تجلیل شد.
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdcd.x092yt0sfa26y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما