دومین نمایشگاه و همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور روز دوشنبه، سوم بهمن‌ماه آغاز به کار می‌کند.
plusresetminus
آغاز به‌کار همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت نفت
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، افشار فتح‌الهی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم ضمن حمایت از برگزاری دومین نمایشگاه و همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی و اشتغال گفت: برگزاری این رویداد زمینه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری صنعت نفت در مناطق آزاد و ویژه تجاری و اقتصادی را به سرمایه‌گذاران و کارآفرینان فراهم می‌کند.
وی با اشاره به ارائه مشوق‌های سرمایه‌گذاری مانند معافیت‌های گمرکی، مالیاتی، صادراتی و... به سرمایه‌گذاران صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در منطقه آزاد قشم یادآور شد: هم‌زمان با برگزاری این رویداد، سازمان منطقه آزاد قشم آماده ارائه مشاوره‌های تخصصی به سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری مولد و با نرخ بازگشت سرمایه بالا در منطقه آزاد قشم است.
هم‌زمان با برگزاری دومین نمایشگاه و همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی به میزبانی منطقه آزاد «قشم»، بیش از ۱۰ کارگاه و نشست‌های تخصصی و همایش‌های مرتبط در حاشیه این رویداد بین‌المللی برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات برگزاری این رویداد تخصصی صنعت نفت به نشانی www.ifeex.ir مراجعه کنند.
آغاز به‌کار همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در صنعت نفت
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdca.6n0k49n6w5k14.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما