استاندار بوشهر با اشاره به تصویب ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار در سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به این استان گفت: از این میزان پنج هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان آن از محل اعتبارات وزارت نفت تامین شده است.
plusresetminus
تامین ۵۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای بوشهر از محل نفت
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، احمد محمدی‌زاده  سه‌شنبه ۸ فروردین در نشست با مدیرعامل و مسئولان منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی این منطقه را مهم و بسیار حساس در کشور دانست و اظهار کرد: در پارس جنوبی سرمایه‌گذاری بزرگ و مهمی انجام شده و نقش ویژه‌ای در اقتصاد و تولید ناخالص ملی کشور دارد.
احمد محمدی‌زاده توسعه صنایع پایین دستی مجتمع‌ها و صنایع پارس جنوبی را مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: پالایشگاه‌های مختلف، صنایع پتروشیمی و تأسیسات مستقر در پارس جنوبی سالانه بین ۷۰ تا ۸۰ میلیارد دلار برای کشور ثروت تولید می‌کنند.
استاندار بوشهر امنیت منطقه پارس جنوبی را مطلوب دانست و افزود: بکارگیری نیروهای بومی استان بوشهر در صنایع پارس جنوبی بر اساس مصوبات هیئت دولت و تأکیدات رئیس جمهور یک ضرورت است.
محمدی‌زاده توجه به مطالبات مردم در منطقه پارس جنوبی را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: با توجه به نامگذاری امسال به نام مهار تورم و رشد تولید منطقه ویژه پارس جنوبی نقش مهمی در این عرصه دارد.
وی با اشاره به تصویب ۱۰ هزار میلیارد تومان در سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به استان بوشهر گفت: از این میزان اعتبار ۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان آن از محل اعتبارات وزارت نفت‌ شامل هزار میلیارد تومان از محل مجتمع‌های پتروشیمی و ۴۶۰۰ میلیارد تومان هم از وزارت نفت تأمین شده است.
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdcj.aeofuqev8sfzu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما