علی فروزنده دررابطه‌ با این که وزارت نفت برنامه‌ای برای جمع‌کردن کارت‌های سوخت جایگاه‌داران ندارد، گفت: ما ترجیح می‌دهیم مردم با کارت سوخت خودشان بنزین آزاد را مصرف کنند.
plusresetminus
جایگاه‌ها حق جمع‌آوری کارت سوخت را ندارند
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، وی در خصوص اخبار واصله در این راستا گفت: باید بررسی کنیم که آیا گزارش جدی در تهران و کرج وجود دارد یا خیر!؟
فروزنده در پاسخ به اظهارات حمید عبیری –کارشناس مجری رادیو گفت‌وگو - که از درج بنر این خبر در یکی از جایگاه‌های سوخت کرج خبر داده بود، گفت: به جایگاه‌ها ابلاغ شده که اجازه جمع‌آوری کارت‌های سوخت را ندارند. مردم در صورت مشاهده تخلف، به شرکت پخش فراورده‌های نفتی گزارش دهند تا حتماً بررسی و رسیدگی شود.
سخنگوی وزارت نفت همچنین در خصوص صف‌های طویلی که در مرزها برای سوخت‌گیری ایجاد می‌شود، گفت: این صف‌ها موجب آزار مردم شده است.
وی با بیان این که در مرزها به دلیل اختلاف قیمت بنزین، مردم با کارت جایگاه‌داران بنزین آزاد می‌زنند و چند کیلومتر آن‌سوتر این بنزین را به فروش می‌رسانند، گفت: ممکن است شورای تأمین استان یا مراجع این‌چنینی برای بازه‌های محدودی خواسته باشد از کارت جایگاه به‌صورت موقت استفاده نشود.
فروزنده بار دیگر تاکید کرد موضوع عدم اجازه مردم برای استفاده از سوخت جایگاه بنزینی در کرج را نیز پیگیری خواهد کرد و مردم نیز می‌توانند با شماره تماس ۵ رقمی ۰۹۶۲۷ تماس بگیرند.
وی در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو در خصوص واقعی شدن قیمت انرژی اظهار کرد: بنزین اثرات روانی بر جامعه دارد که شامل تفاوت قیمت و تأثیر آن بر قیمت‌هاست.
این مسئله حسی نامطلوب به مردم انتقال می‌دهد و لذا دولت برنامه‌ای برای تغییر قیمت و سهمیه و افزایش نرخ ندارد.
فروزنده در انتها تاکید کرد دولت هر برنامه‌ای در این زمینه داشته باشد، با مردم در میان می‌گذارد.
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdci.zapct1a35bc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما