احمدرضا چگنی به ایلنا گفت: دلیل ازدحام تاخیر نفتکش در ارسال سوخت به جایگاه در منطقه مربوطه بوده که اکنون مشکل رفع شده و تامین سوخت در حال انجام است.
plusresetminus
مشکل تامین بنزین اتوبان تهران-قزوین رفع شد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، طبق اخبار واصله در محدوده اتوبان تهران- قزوین به دلیل ازدحام خودروها برخی جایگاه‌ها با کاهش بنزین مواجه شدند و این مسئله منجر به تشکیل صف‌های طولانی در برخی پمپ‌بنزین‌ها بخصوص در منطقه گیلان شده است.
این گزارش حاکی است؛ تعطیلی برخی جایگاه‌های این مسیر  منجر به این شده که عده‌ای در کنار جاده به قیمت گزاف به خودروهایی که سوخت ندارند مبادرت به فروش بنزین می‌کنند
در همین ارتباط احمدرضا چگنی به ایلنا گفت: دلیل ازدحام تاخیر نفتکش سوخترسان در ارسال سوخت به جایگاه در منطقه مربوطه بوده که اکنون مشکل رفع شده و تامین سوخت در حال انجام است. 
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی تاکید کرد: تمام تمهیدات لازم اندیشیده شده و سوخت جایگاه‌ها برای رشد تقاضا در ایام تعطیلات تامین شده است.
بنا بر این گزارش؛ طی روزهای اخیر اخباری مبنی بر کاهش تولید بنزین در کشور به گوش می‌رسد و این در حالی است که مصرف نیز به دلیل تعطیلات و همچنین کاهش شیوع کرونا و افزایش سفرها رشد چشمگیری داشته است. 
این در حالی است که مدیر عامل شرکت پالایش و پخش فراورده‌های نفتی کاهش تولید را منتفی دانسته است. 
برخی گمانه‌ها مبنی بر این است که با روند کنونی تولید و تقاضا احتمالا واردکننده بنزین خواهیم بود موضوعی که وزیر اقتصاد هم احتمال آن را تکدیب نکرده است.
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdci.pa5ct1aq5bc2t.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما