در پی تخریب های اخیر و انتشار اخبار کذب با موضوع حقوق احدی از کارکنان مجموعه پتروشیمی مروارید که طی روزهای گذشته با سند سازی بر علیه این مجموعه تولیدی با هدف خاص منتشر گردیده است روابط عمومی پتروشیمی مروارید اقدام به انتشار تکذیبه نمود.
plusresetminus
تکذیب انتشار یک خبر در فضای مجازی توسط پتروشیمی مروارید
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، مطالب منتشره توسط افراد معلوم الحالی که بدنبال ایجاد تنش در این واحد تولیدی که تاکنون عملکرد برجسته ای داشته است را تکذیب، نمود. این روابط عمومی ضمن تاکید بر جعلی بودن خبر یاد شده بر لزوم دقت بیشتر در بازنشر مطالب و توجه جدی تر به صحت سنجی پیش از فرآیند باز نشر اخبار تاکید نموده و اعلام میدارد این اخبار کذب صرفا به جهت تشویش اذهان مدیران دلسوز و مردم انقلابی و زیر سوال بردن عملکرد مطلوب نیروهای جهادی پتروشیمی  مروارید توسط افراد معلوم الحال جعل و منتشر می شود. همچنین این روابط عمومی حق پیگیری حقوقی در خصوص جعل عنوان و انتشار اخبار ناصحیح منتصب مذکور را برای خویش محفوظ می داند.
لازم به ذکر است عده ای معلوم الحال متاسفانه بدلیل دستاوردهای مهم این مجموعه در سال جاری از جمله جهش تولید ۱۰۵ درصد اسمی، ایجاد طرح های منحصر به فرد توسعه زنجیره ارزش ، ورود به بازارهای صاداراتی جدید از جمله آفریقا و کشور های همسایه، انجام تعمیرات اساسی بدون آسیب های ایمنی، رضایت مندی کارمندان ، مبارزه با فساد، شفاف سازی در فرایندهای فروش، پرداخت بدهی های این مجموعه و …. سعی در وارانه نشان دادن این دستاوردها دارند و از هر اقدام غیراخلاقی و غیر حرفه ای  برای تخریب مدیران خدوم، این مجموعه بهره برده اند.
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdchq6nz.23nvidftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما