رئیس هیات مدیره انجمن انجمن تولیدکنندگان مستربچ و آمیزه های پلیمری ایران گفت: برای این که صنعت رونق یابد باید پیش از پیش بازیگران اصلی این حوزه در برگزاری نمایشگاه ایران پلاست نقش آفرینی کنند.
plusresetminus
حضور ۱۲۰ شرکت صنعت مستربچ و کامپاند در هفدهمین نمایشگاه ایران پلاست
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، سعید زکایی رئیس هیات مدیره انجمن انجمن تولیدکنندگان مستربچ و آمیزه های پلیمری ایران از نمایشگاه ایران پلاست به عنوان یک رویداد قدیمی و با پتانسیل بالا در صنعت پلیمر یاد کرد.
وی ضمن بیان این که تامین کنندگان عالی و داری پتانسیل بالا در صنعت مستربچ و کامپاند در ایران حضور دارند، درباره نقش انجمن در جانمایی اعضای این تشکل در نمایشگاه ایران پلاست توضیح داد: این جانمایی با همکاری ما انجام شد و انجمن نقش جدی در اولولیت بندی و جانمایی اعضا داشت؛ البته این کار در قالب همکاری با برگزارکنندگان نمایشگاه صورت گرفت.
ذکایی درباره نقش تشکل ها در سیاست گذاری نمایشگاه ایران پلاست گفت: برای این که صنعت رونق یابد باید پیش از پیش بازیگران اصلی این حوزه در برگزاری نمایشگاه ایران پلاست نقش آفرینی کنند. تشکل ها و انجمن ها مهمترین بازیگران صنعت پلاستیک هستند و هر چه بیشتر در فرایند سیاست گذاری نمایشگاه نقش آفرینی کنند، می توان شاهد برگزاری تخصصی تر این رویداد و همچنین رونق بیشتر آن بود.
وی پیشنهاد داد تا مجریان، یک تاریخ ثابت برای هر دوره نمایشگاه ایران پلاست تعیین کنند.
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdcb9wb8.rhbgapiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما