تیم فاوا شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه موفق به کسب رتبه اول آزمون ریسک سایبری با مشارکت تیم‌های پتروشیمی بوشهر، تاسیسات دریایی و پترو پالایش کنگان شد.
plusresetminus
کسب رتبه اول آزمون ریسک سایبری توسط تیم فاوا شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، تیم فاوا شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه ضمن حضور در کمپ آموزش، پیشگیری و مقابله با حوادث سایبری به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی پارس موفق به کسب رتبه اول آزمون ریسک سایبری با مشارکت تیم های پتروشیمی بوشهر، تاسیسات دریایی و پترو پالایش کنگان شد.
سلیمانی، سرپرست واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت ضمن تقدیر و تشکر از همکاران واحد فاوا و بخصوص همکاران واحد فاوا سایت عسلویه بعنوان نمایندگان حاضر در کمپ یاد شده، اعلام کرد:
واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه در سالهای اخیر رشدهای مناسبی در زمینه‌های فناوری اطلاعات و امنیت شبکه داشته است.
 وی با برشمردن دستاوردهای ای گروه طی سال‌های گذشته از جمله انجام دستورالعمل‌های مصوب سازمان افتا ریاست جمهوری به‌عنوان متولی امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات و نیز تکمیل سند راهبردی حوزه امنیت شبکه و در آینده ای نزدیک برگزاری مناقصات CSMS و ISMS، افزود: طی سه ماه گذشته این واحد اهتمام بیشتری در حوزه امنیت شبکه بنا به اعلامیه های واحدهای بالادستی داشته است و با مطالعه و برگزاری ساختار امنیت شبکه صنعتی به‌عنوان اولویت کسب و کار خود، همواره سعی کرده در این مهم پیشرو باشد.

تیم فاوا شرکت پتروشیمی مخازن سبز عسلویه
موسوی عنوان داشت: خدا را شاکریم که در روزهای جاری گروه امنیت شبکه واحد فناوری اطلاعات با توجه به دانشی که از طریق آموزش‌های مستمر در حوزه امنیت شبکه داشته‌اند، توانسته‌اند در کمپ آموزش، پیشگیری و مقابله با حوادث سایبری به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی پارس با همراهی شرکت های پتروشیمی بوشهر و تاسیسات دریایی و پترو پالایش کنگان به مقام اول آزمون ریسک سایبری دست پیدا کنند که در همین راستا از تمامی همکاران فعال در حوزه فاوا شرکت بخصوص همکاران فاوا سایت عسلویه و تیم امنیت شبکه شرکت نهایت تشکر و قدردانی را دارم.
سرپرست واحد فناوری اطلاعات شرکت در پایان اظهار داشت: لازم به ذکر است طبق برنامه‌ریزی صورت پذیرفته در آینده‌ای نزدیک حضور پر رنگی در بخش‌های امنیت شبکه چه در بخش شبکه محلی و چه در بخش شبکه صنعتی توسط تیم فاوا شرکت مخازن سبز پتروشیمی عسلویه خواهیم داشت.
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdceop8z.jh8xpi9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما