پتروشیمی اصفهان از پیشتازان استقرار مدل های تعالی و سیستم های مدیریتی در کشور بوده و در دوره مدیریت جدید تحت رهبری سهامدار عمده خود و به ویژه مدیریت جواد شاه محمدی، در زمینه تحقق رشد تولید، طرح های توسعه ای و زیر ساختی، حمایت از ساخت داخل و شرکتهای دانش بنیان و تکمیل زنجیره ارزش محصولات خود، اقداماتی ارزنده انجام داده است.
plusresetminus
حضور پتروشیمی اصفهان در فرآیند جایزه ملی تعالی سازمانی
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا، شرکت پتروشیمی اصفهان علیرغم حاشیه ها و مشکلات سالهای دهه ۹۰، اینک پس از یازده سال بار دیگر شاهد حضور ارزیابان جایزه ملی تعالی سازمانی خواهد گردید. فارغ از هر گونه نتیجه ای که از این ارزیابی حاصل گردد، نکته مهم این است که این شرکت در مسیر صحیح و اصولی با مدیریت داهیانه سهامدار عمده خود قرار گرفته است که بار دیگر پای ارزیابان جایزه ملی تعالی را به نصف جهان کشانده است.
ارزیابی شرکت پتروشیمی اصفهان توسط ارزیابان منتخب دبیرخانه جایزه ملی تعالی سازمانی در روزهای آتی در حالی به پایان خواهد رسید که در این مدت، مدیران و روسا و کارکنان شرکت با حضور در جلسات متعدد به تبیین وضعیت شرکت از منظر معیارهای مدل EFQM می پردازند.
شایان ذکر است که پتروشیمی اصفهان از پیشتازان استقرار مدل های تعالی و سیستم های مدیریتی در کشور بوده و در دوره مدیریت جدید تحت رهبری سهامدار عمده خود و به ویژه مدیریت جواد شاه محمدی، در زمینه تحقق رشد تولید، طرح های توسعه ای و زیر ساختی، حمایت از ساخت داخل و شرکتهای دانش بنیان و تکمیل زنجیره ارزش محصولات خود، اقداماتی ارزنده انجام داده است.
شایان ذکر است بیست و یکمین جایزه ملی تعالی سازمانی با حضور هلدینگ ها و شرکت های مختلف صنعتی و برتر کشور در اسفند ماه 1402 در سازمان مدیریت صنعتی برگزار خواهد شد. نتایج ارزیابی های بیست و یکمین دوره جایزه پس از ارزیابی و تایید کمیته داوری، در مراسم جشنواره پایانی جایزه ملی تعالی در نیمه اول اسفند ماه با حضور مقامات، مسؤلین و فعالان صنایع مختلف کشوری اعلام خواهد شد.
جایزه ملی تعالی سازمانی به عنوان سمبل نهضت کیفیت گرایی باعث ایجاد فضای رقابتی برای استقرار سیستم های نوین مدیریتی و فراهم کردن فضای معرفی و استفاده بهینه صنعت از تجربه های موفق سازمان‌ها می شود.
شایان ذکر است ارزیابان فرآیند جایزه ملی تعالی سازمانی به مدت سه روز از تاریخ ۲۴ بهمن الی ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ شرکت پتروشیمی اصفهان را مورد ارزیابی قرار می دهند.
انتهای پیام/.
https://naftara.ir/vdcgtu9q.ak9wx4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما