معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: ۷۵۰میلیارد ریال برای توسعه و تکمیل زیرساخت های مسیرهای تردد زائران اربعین از سوی شرکت ملی نفت ایران تخصیص یافت.
plusresetminus
شرکت ملی نفت  برای اربعین چقدر اختصاص داد؟
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نفت آرا،محسن خجسته مهر  بیان مطلب فوق افزود:۵۰۰میلیارد ریال از این اعتبار برای مرزهای شلمچه و چذابه در استان خوزستان و ۲۵۰میلیارد ریال برای توسعه زیرساخت ها و ارائه خدمات رفاهی به زائران اربعین در مرز مهران در استان ایلام هزینه خواهد شد.
وی گفت: طبق برنامه شرکت ملی نفت مناطق نفتخیز جنوب، شرکت ملی حفاری ایران، شرکت مهندسی و توسعه نفت و شرکت های فرعی وابسته به شرکت ملی نفت ایران اعتبار تخصیصی را برای رفاه حال زائران اربعین در سه مرز چذابه، شلمچه و مهران هزینه خواهند کرد.
خجسته مهر ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی را در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی نفت بیان کرد و اظهارداشت: وزارت نفت در دولت سیزدهم ۱۴۰هزار میلیارد ریال برای اجرای مسئولیت های اجتماعی اختصاص داده که ۷۱هزار میلیارد آن مربوط به استان خوزستان است.
وی افزود: دولت سیزدهم اهتمام ویژه ای به اجرای مسئولیت های اجتماعی در مناطق نفتخیز وگاز خیز کشور به منظور بهبود وضعیت رفاهی و معیشتی مناطق همجوار نفت و گاز کشور دارد.
انتهای پیام./
https://naftara.ir/vdch.vnkt23nwxftd2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما